500260024, 501383031


Samochody nowe taniej niż u dealera.
Promocyjne ceny zabudów.
Finansujemy nowe firmy.
Leasing i kredyty
Leasing środków transportu

Oferta firm leasingowych stale się rozwija, jednak na rynku najbardziej popularną formą pozostaje leasing środków transportu. To opłacalna, konkurencyjna wobec kredytowania metoda nabywania i użytkowania pojazdów. Firma Dostawczak.com.pl pomoże Państwu wyleasingować samochody dostawcze i ciężarowe, specjalistyczne, przyczepy i naczepy, ciężki transport drogowy, autobusy, ciągniki siodłowe.
Leasing środków transportu to wygodne rozwiązanie, ze względu na elastyczne procedury i długi okres trwania nawet do 84 miesięcy. Dodatkowym atutem jest możliwość sfinansowania do 100 % wartości inwestycji bez angażowania środków własnych. Oferta skierowana jest praktycznie do wszystkich podmiotów gospodarczych, także do przedstawicieli wolnych zawodów.
Dzięki tej popularnej formie istnieje możliwość wygenerowania dodatkowych kosztów działalności gospodarczej oraz odzyskania pełnej kwoty zapłaconego podatku VAT. Raty leasingu mogą być zmienne, oparte na rynkowych stopach procentowych (WIBOR, EURIBOR) lub stałe oparte na stałej stopie procentowej. Firma Dostawczak.com.pl posiada w swojej ofercie leasing dla nowopowstałych i krótko działających firm pod nazwą "leasing na start".

Kredyty samochodowe

Finansowanie zakupu samochodu użytkowego (ciężarowego) kredytem zyskuje coraz więcej zwolenników z uwagi na udogodnienia podatkowe jakie zostały wprowadzone przez Ministerstwo Finansów. Kupujący samochód ciężarowy do firmy może skorzystać z jednorazowego odliczenia podatku VAT oraz do jednorazowej amortyzacji środka transportu. Zwłaszcza na początku roku podatkowego zwrot pełnego podatku VAT, który póki co wynosi w Polsce 23%, może stanowić poważny zastrzyk finansowy dla firmy. Natomiast jednorazowa amortyzacja samochodu od wartości netto pozwala na wprowadzenie do firmy ważnej pozycji kosztowej. Z uwagi na cenę samochodów dostawczych są to oczywiście rozwiązania ,które dotyczą mikro przedsiębiorstw oraz małych firm rodzinnych .Powyższe rozwiązania dotyczą również samochodów ciężarowych finansowanych kredytem!

Dostawczak.com.pl ma zaszczyt współpracować z najważniejszymi instytucjami zajmującymi się finansowaniem samochodów użytkowych dla firm. Obecnie współpracujemy z bankami , które w ocenie klientów i naszej mają najciekawszą ofertę oraz przyjazne procedury. Przede wszystkim wyróżnia je stosowanie uproszczonych procedur w ocenie zdolność kredytowej kredytobiorców. Oznacza to również , że nie wymagają zaświadczeń o niezaleganiu z US i ZUS.

Pozostałe atuty to:
 • Finansowanie nawet 100% wartości pojazdu wraz z ubezpieczeniem AC i OC, bez angażowania środków własnych!
 • Długie okresy kredytowania nawet do 120 miesięcy,
 • Finansujemy nowopowstałe oraz krótko działające firmy w programie „ kredyt na start”,
 • Finansujemy wszystkie rodzaje działalności oraz formy osiągania dochodów:
  • Działalności jednoosobowe
  • Spółki cywilne
  • Spółki jawne
  • Spółki komandytowe
  • Spółki z o.o.
  • Spółki akcyjne
  • Fundacje oraz stowarzyszenia
  • Rolników, wolne zawody, kontrakty oraz dochody za granicy.
 • Szybka decyzja kredytowa

Pamiętaj!
Nasz doradca pomoże wybrać ofertę finansowania najbardziej korzystną dla Twojej Firmy!

Sprawdź naszą ofertę już teraz!
Wypełnij formularz ofertowy to nic nie kosztuje!

* - pola wymagane                 
samochody dostawcze nowe
samochody dostawcze używane
sprawdź atrakcyjne warunki leasingu
i kredytowania
partnerzy:


Wszystkie znaki firmowe i towarowe należą do ich wlascicieli i zostały użyte w niniejszym serwisie jedynie w celach poglądowych.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe
polityka prywtności