500260024, 501383031


Samochody nowe taniej niż u dealera.
Promocyjne ceny zabudów.
Finansujemy nowe firmy.
Ubezpieczenia
W trosce o majątek naszych klientów współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych liczących się na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i nie tylko.
Ubezpieczenia AC, OC czy NNW to już standard. Firmy ubezpieczeniowe wychodząc naprzeciw potrzebom klientów proponują rozszerzenie pakietów komunikacyjnych o:
  • Assistance na kraje UE z opcją wykupienia samochodu zastępczego
  • Ochronę prawną
  • Ochronę medyczną


Ważne ubezpieczenie i często wykupywane przez klientów to assistance . Szczególnie przydatne w sytuacjach gdy przydarzy się awaria samochodu albo wypadek poza granicami kraju. W sytuacji gdy samochód nie jest już na gwarancji albo gwarancja nie przewiduje podstawienia na czas naprawy samochodu zastępczego , można wtedy skorzystać z opcji tego ubezpieczenia. Polecamy to ubezpieczenie szczególnie klientom świadczących swoje usługi na trasach międzynarodowych. Wiele firm ubezpieczeniowych rozszerza assistance o ochronę prawną czy medyczną. W przypadku ochrony prawnej firma ubezpieczeniowa reprezentuje ubezpieczonego w postępowaniach :
  • karnych,
  • w postępowaniach o wykroczenia,
  • w sprawach zatrzymania prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego itd.


Następne ubezpieczenie ściśle związane z transportem międzynarodowym to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika OCP. Spedytor zlecając przewiezienie towaru przewoźnikowi chce mieć gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku zaistnienia zdarzenia , którego skutkiem jest utrata lub uszkodzenie transportowanego towaru.

Dla klientów wożących swój towar dedykujemy ubezpieczenia cargo. W przypadku zaistnienia szkody odszkodowanie wypłacane jest właścicielowi towaru.

Co robić jak zdarzy się szkoda!

Niezależnie czy jest to szkoda z OC ,AC lub NNW w przypadku wykupionej opcji assistance proszę zawsze w pierwszej kolejności kontaktować się z infolinią firmy ubezpieczeniowej. To firma ubezpieczeniowa zorganizuje doraźną pomoc na miejscu zdarzenia. Jeżeli jednak z jakiś przyczyn nie możecie się Państwo skontaktować z firmą ubezpieczeniową prosimy o kontakt z naszymi nr telefonów.

Likwidacja szkody dla wielu klientów to stresujący okres dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa oferty dwóch zaprzyjaźnionych firm, które na Państwa prośbę zajmą się w profesjonalnie likwidacji szkody. Jest to firma CITO S.C. oraz Polski Instytut Odszkodowań. To te firmy po podpisaniu stosownego pełnomocnictwa będą Państwa reprezentować przed firmami ubezpieczeniowymi w procesie likwidacji szkody.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo na:
www.cito.szczecin.pl oraz www.pio-odszkodowania.pl
samochody dostawcze nowe
samochody dostawcze używane
sprawdź atrakcyjne warunki leasingu
i kredytowania
partnerzy:


Wszystkie znaki firmowe i towarowe należą do ich wlascicieli i zostały użyte w niniejszym serwisie jedynie w celach poglądowych.

wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe
polityka prywtności